Snelle 4C/4D/46/48 Code Reader Chip Transponder V2.14.8.16
Artikelnummer
  • ✔ Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden
  • ✔ Eenvoudig te installeren
  • ✔ Garantie & service
  • ✔ Nederlandse support
1 a 2 weken levertijd
Programmer Function:
Function 1:
1) Chip reading. Accurately identify the chips(11, 12, 13, 33, T5, 40, 41, 42, 44, 45,46, 48, 4C, 4D, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 6A, 6B, 70, 71, 74, B9, 8C, 8E, 8A...)
2) Distinguish the formats of 48, 4D and 46 in a detailed way. 2010 Toyota can identify G key and distinguish 4D72. Identification of F2010 new ford key. Directly show the master and deputy keys of Toyota.